Vítejte na našem fóru

Několik komentářů k používání tohoto fóra
admin
Administrátor
Příspěvky: 13
Registrován: pát 05. pro 2014 23:05:34

Vítejte na našem fóru

Příspěvek od admin » pát 05. pro 2014 23:05:34

Vítáme Vás v diskusním fóru CB Kladno! Uvítáme Vaše příspěvky, připomínky, dotazy, náměty, odpovědi... a těšíme se na podnětnou diskusi.

Základní pravidla: Do veřejné diskuse mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé. Vyhrazujeme si ale právo smazat nevhodné příspěvky. Posouzení vhodnosti příspěvků je plně v kompetenci moderátorů fóra. Děkujeme za pochopení.

Registraci doporučujeme, můžete tak například lépe sledovat, co je nového od Vaší poslední návštěvy (můžete si nechat zasílat mail při novém příspěvku - klikněte po přihlášení na Sledovat fórum dole), lépe komunikovat s ostatními registrovanými i mimo diskusi, můžete vkládat příspěvky bez nutnosti opětovného vyplňování jména a zadávání slovního nebo číselného kódu (ochrana proti nežádoucím příspěvků od robotů) atd. Mimo údaje, které vyžaduje úvodní registrační formulář (libovolná přezdívka, heslo a e-mail pro případ zapomenutého hesla), není třeba vyplňovat nic dalšího. Přispívat do fóra se svou přezdívkou můžete ihned po registraci. Registrujte se prosím zde.

Těšíme se na Vaše příspěvky, komentáře, odpovědi, informace, dotazy, připomínky, ať už se týkají sboru CB Kladno nebo křesťanství a života obecně.

admin
Administrátor
Příspěvky: 13
Registrován: pát 05. pro 2014 23:05:34

Re: Vítejte na našem fóru

Příspěvek od admin » ned 28. pro 2014 22:00:26

Z důvodu spamu je do odvolání vypnutý přístup pro anonymní uživatele. Pokud chcete mezitím přispět, prosím zaregistrujte se.
Přístup pro anonymní uživatele, který byl vypnut kvůli spamu, je opět možný - můžete tedy opět přispívat i bez registrace.

admin
Administrátor
Příspěvky: 13
Registrován: pát 05. pro 2014 23:05:34

Re: Vítejte na našem fóru

Příspěvek od admin » pon 12. led 2015 7:51:16

Dostal jsem reakci, že po odeslání příspěvku se objevila informace o tom, že přihlášení vypršelo. Zkusil jsem upravit nastavení fóra, důvody tohoto chování mohou být různé. Pokud by se Vám takovéto chování projevilo, stiskněte tlačítko prohlížeče zpět, ať se dostanete ke svému příspěvku, zkopírujte si ho a pošlete znovu. Také nejlépe dejte prosím vědět (např. na info@cbkladno.cz), ať můžeme spolu zjistit, co takovéto chování způsobuje.

Zamčeno